O nas

Biuro Podróży Summer istnieje na rynku turystycznym od 2002. Z naszym biurem przez te wszystkie lata podróżowało bardzo wielu zadowolonych Klientów , którzy spełnili marzenia o wspaniałych wakacjach.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy radą bo zdajemy sobie sprawę, że poszukiwanie najciekawszych i najbardziej korzystnych cenowo ofert pochłania bardzo dużo czasu i energii. Długoletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala na przygotowanie ofert uwzględniając Państwa indywidualnie gusty i wymagania.

Biuro Podróży Summer oferuje swoim Klientom szeroki wachlarz usług turystycznych : wczasy pobytowe w Polsce i za granicą, wycieczki objazdowe , rejsy, oferty z dojazdem własnym, zimowiska i kolonie dla dzieci i młodzieży, wyjazdy narciarskie , pakiety ubezpieczeń turystycznych . Duże doświadczenie w turystyce pozwala nam na profesjonalne doradztwo w doborze oferty wypoczynku , organizowanie szkoleń , konferencji i wyjazdów motywacyjnych .

Można się z nami łatwo skontaktować w wybrany przez Państwa sposób: osobiście, telefonicznie, pocztą lub mailowo. Dzięki naszej współpracy z największymi touroperatorami dajemy Państwu możliwość zapoznania się z pełną ofertą turystyczną dostępną na rynku.

Do wojaży zapraszamy , świat w ofercie dla Was mamy !

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500